ASK.NAOS - Náš přístup

Protože každý má právo vědět víc

Protože je důležité vědět, co na pokožku nanášíme, společnost NAOS vytvořila Ask.NAOS, jedinečnou platformu, která dešifruje složení všech receptur produktů značek BIODERMA, Institut Esthederm a Etat Pur.

 

Protože jsme dlužni sdělovat jednoduché a srozumitelné informace, které nejsou kontroverzní ani nevzbuzují úzkost, představujeme vám podstatu, úlohu a původ každé složky a sdílíme s vámi klíčové informace o našich patentech a technologiích.

Například u každé složky do detailů naleznete následující:
· Její podstatu: vitamín, rostlinný extrakt, olej, máslo atd.
· Její původ: výtažek z rostlin, minerály, syntéza, biotechnologie atd.
· Její úkol: zvlhčování, zklidnění, čištění, gelování atd.
 

Protože Ask.NAOS vyjadřuje naše volby a přesvědčení týkající se složení a receptur, rozhodli jsme se vám vysvětlit náš ekobiologický přístup. Tento jedinečný přístup kombinující biologii a ekologii pokožky uplatňujeme již více než 40 let!

 

Prostřednictvím ekobiologie považujeme pokožku za živý ekosystém složený ze živých buněk, které neustále reagují mezi sebou, jakož i se svým prostředím. Také upřednostňujeme čisté, biomimetické, přesně dávkované a přirozeně přizpůsobitelné složky.

 

Naším cílem je posílit přirozené mechanismy pokožky, abychom jí pomohli přizpůsobit se a obnovit její rovnovážný stav. Záleží nám na tom, abychom porozuměli původu kožních dysfunkcí a dokázali si rovněž poradit s jejich příčinami a následky. Nakonec inspiraci čerpáme ze samotného života a sledujeme, co příroda dělá nejlépe, abychom vyvinuli řešení, která fungují pozitivně a trvale.

 

Prostřednictvím platformy Ask.Naos se vás tedy snažíme informovat o našich přesvědčeních a znalostech týkajících se pokožky, jejího fungování a potřeb. Snažíme se s vámi podělit o naše znalosti, abychom vám umožnili porozumět a zvolit si to, co vám vyhovuje nejvíce. Zcela nezávisle.

 

Protože jsme se dlouhodobě zavázali k transparentnosti, platforma Ask.NAOS bude aktualizována a doplňována v závislosti na změnách v našich recepturách. Bude také postupně zaváděna do všech zemí, kde společnost NAOS působí.